1. Nabożeństwo różańcowe dziś o 18.30, w tygodniu o 17.00 dla dzieci, a dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. o 18.00.
2. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o 17.45 a Godzina Miłosierdzia w piątek o 17.30.
3. W środę o 19.00 w salce na plebanii kolejne spotkanie Kręgu biblijnego.
4. W czwartek przypada święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. W tym dniu Ks. Prof. Tadeusz Czapiga obchodzi dzień swego Patrona, dzień imienin. Czcigodny Ks. Solenizant wraz z kapłanami parafii odprawi Mszę św. o godz. 18.00, na którą bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich a po Mszy św. będzie można złożyć życzenia. Polecajmy w tym dniu Ks. Profesora naszym modlitwom.
5. W tym tygodniu, w poniedziałek, wtorek i środę, odbędą się spotkania przed bierzmowaniem dla klas VI według ustalonego harmonogramu.
6. W przyszły poniedziałek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. W naszej parafii Msze św. będą odprawiane wg. porządku niedzielnego, nie będzie tylko Mszy św. o 13.00, natomiast na cmentarzu w Dąbiu procesja za zmarłych będzie o godz. 13.00 a po procesji Msza św Na cmentarzu Centralnym procesja będzie po Mszy św. o 12.00.
7. W dalszym ciągu można wziąć kartki na wypominki i wypełnione imionami zmarłych złożyć do skarbony w przedsionku kościoła.
8. Zapraszamy najmłodszych parafian wraz z rodzicami na Bal Wszystkich Świętych, który odbędzie się w przyszłą niedzielę, 31 października o godzinie 16.30 w salkach na plebanii. Prosimy o przebranie się za świętych lub błogosławionych. Serdecznie zapraszamy.
9. W przedsionku kościoła nabywamy prasę, kalendarze na przyszły rok oraz można wziąć kopertę na Seminarium Duchowne, które utrzymuje się z ofiar wiernych.
10. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy zdrowia i wiele łask od Pana Boga.
11. Składamy wdzięczne Bóg zapłać za ofiary na remont kościoła, i za wszelkie ofiary składane na Kościół – tak na tacę, jak i w przedsionku kościoła.