1. Nabożeństwo różańcowe odprawiamy: dziś o godz. 18.30, w tygodniu o 17.00 dla dzieci a dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. o 18.00.
2. Nowennę do MB Nieustającej Pomocy odprawiamy w środę o godz. 17.45, a Godzinę Miłosierdzia w piątek o godz. 17.30.
3. W środę o 19.00 w salce na plebanii kolejne spotkanie Kręgu biblijnego.
4. W tym tygodniu, w poniedziałek, wtorek i środę, odbędą się spotkania przed bierzmowaniem dla klas VIII według ustalonego harmonogramu.
5. Zbliża się miesiąc listopad, czas szczególnej pamięci modlitewnej za zmarłych. Przy wyjściu z kościoła można wziąć kartkę na wypominki, i wypełnioną imionami zmarłych – pisanymi w pierwszym przypadku – składamy w następne niedziele do skarbony w przedsionku kościoła. Z ofiar przy tej okazji złożonych będą odprawiane co tydzień Msze św. za zmarłych zgłoszonych w wypominkach i za tych zmarłych będziemy się modlić przez cały listopad.

6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy w Kościele Tydzień Misyjny. Dzieci z Koła misyjnego po każdej Mszy św. będą zbierać ofiary do puszek na misje św.
7. W przedsionku kościoła nabywamy prasę, kalendarze na przyszły rok oraz kto jeszcze nie wziął może wziąć kopertę na Seminarium Duchowne, które utrzymuje się tylko z ofiar wiernych.
8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy zdrowia i wiele łask od Pana Boga.
9. Składamy wdzięczne Bóg zapłać za ofiary składane na remont kościoła i za wszelkie ofiary składane na Kościół – tak na tacę, jak i w przedsionku kościoła.