1. Dziś przeżywamy Dzień Papieski, dzień szczególnej modlitwy w intencji Ojca św. Pragniemy włączyć się w ogólnopolską akcję Dzieło Nowego Tysiąclecia, dlatego zbierane są ofiary na stypendia dla młodzieży, za które mówimy Bóg zapłać.
2. Nabożeństwo różańcowe odprawiamy: dziś o godz. 18.30, w tygodniu dla dzieci o 17.00, a dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. o 18.00.
3. W sobotę po Mszy św. o 7.00 i 18.00 odbędzie się błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II
4. Nowennę do MB Nieustającej Pomocy odprawiamy w środę o godz. 17.45, a Godzinę Miłosierdzia w piątek o 17.30.
5. W środę o 19.00 zapraszamy do salki na plebanii na kolejne spotkanie Kręgu biblijnego.
6. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o 13.00 zostaną poświęcone i wręczone dzieciom komunijnym książeczki.
7. Przy wyjściu z kościoła można wziąć kopertę z nadrukiem: „Ofiara na Seminarium Duchowne”. W następne niedziele składamy wraz z ofiarą i podaniem adresu do skarbony w przedsionku kościoła. Przypominamy, że Seminarium utrzymuje się z ofiar wiernych i dlatego prosimy o ofiarność na ten cel.
8. W tym tygodniu, w poniedziałek, wtorek i środę, odbędą się spotkania przed bierzmowaniem dla klas VII według ustalonego harmonogramu.
9. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy zdrowia i wiele łask od Pana Boga.
10. Składamy wdzięczne Bóg zapłać za ofiary składane na remont kościoła i za wszelkie ofiary składane na Kościół – tak na tacę, jak i w przedsionku kościoła.