1. Jutro w poniedziałek, 1 września, rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny.
Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i katechetów najpierw na Mszę św.
godz. 8.00 do kościoła, a później do szkoły na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.
Przypominamy, że Msza św. dla dzieci jest odprawiana w niedzielę o godz. 13.00.
2. Nowennę do MB Nieustającej Pomocy odprawiamy w środę o godz. 17.45, natomiast
Godzinę Miłosierdzia w piątek o godz. 17.30.
3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca:
– w czwartek od 17.00 wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu prowadzona przez
Wspólnotę Krwi Chrystusa
– w piątek Ks. Michał i Ks. Daniel odwiedzą chorych w domu z posługą sakramentalną.
– w sobotę nabożeństwo fatimskie o 8.45 medytacja, o 9.00 msza św. i o 9.30 różaniec
poprowadzony przez różę św. Jana Pawła II
4. Zapraszamy dzieci na spotkanie kółka misyjnego w piątek o godz. 16.00, a na scholę
dziecięcą w niedzielę o godz. 12.00.
5. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy do zgłoszenia się w
zakrystii lub do Ks. Daniela w szkole.
6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11.30 zmiana tajemnic różańcowych.
7. Informujemy, że nasza Parafia organizuje jednio dniową pielgrzymkę do kościołów
w Świnoujściu i spacer nad Bałtykiem w sobotę, 11 października. Koszt pielgrzymki
z obiadem 100 zł.. Zapisy i wpłaty w przedsionku kościoła u Pani katechetki.
8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia.
Życzymy zdrowia i wiele łask od Pana Boga.
9. Składamy wdzięcznie Bóg zapłać za ofiary składane na remont kościoła i za wszelkie
ofiary składane na Kościół – tak na tacę, jak i w przedsionku kościoła.

Tags: