1. Dziś rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne dla dzieci i dla dorosłych, które poprowadzi Ks. Robert Gołębiowski, proboszcz z Lubicza i redaktor Niedzieli. Program dla dorosłych: poniedziałek, wtorek i środa: godz. 8.30 i 18.00. Spowiedź św. od 8.10 i od 17.30 Program dla dzieci: poniedziałek, wtorek i środa: kl. I, II i III o godz. 9.45; kl. IV, V i VI o godz. 10.45 a klasy VII i VIII o 11.45.
2. Nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną dziś o godz. 18.00.
3. W środę o godz. 17.45 odprawiamy nowennę do MBN Pomocy, w piątek o 17.30 Godzinę Miłosierdzia.
4. W piątek – nabożeństwo Drogi Krzyżowej:
– o godz. 17.00 – dla dzieci
– o godz. 18.00 – dla dorosłych i Msza św. wieczorna.
5. W przyszłą niedzielę, 26 marca będziemy przeżywać w parafii wizytację pasterską Ks. Biskupa Henryka Wejmana, Ks. Biskup wygłosi Słowo Boże podczas Mszy św. o 8.30 i 10.00. O 11.30 udzieli naszej młodzieży darów Ducha św. w sakramencie bierzmowania a o godz. 13.00 Ks. Biskup będzie sprawował Mszę św. w intencji P. Krystyny Przylepa z okazji 50 – lecia pracy katechetycznej i pracy przy naszej parafii. W czasie tej Mszy św. Ks. Biskup wręczy Jubilatce Krzyż Zasługi Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Natomiast Ks. Proboszcz będzie sprawował Mszę św. o 13.00 w intencji współpracowników Parafii, którzy zostaną uhonorowani medalem 50-lecia diecezji oraz błogosławieństwem Ks. Arcybiskupa za swoją posługę na rzecz parafii.
6. Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Włoch. Zgłoszenia w przedsionku kościoła.
7. Dziś i w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. można składać ofiary do puszek na kwiaty do Bożego Grobu, a za wszystkich ofiarodawców zostanie odprawiona Msza św. rezurekcyjna.
8. W przedsionku kościoła nabywamy prasę, karty świąteczne a Caritas parafialna rozprowadza świece.
9. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy zdrowia i wiele łask od Pana Boga.
10. Składamy wdzięczne Bóg zapłać za ofiary na remont kościoła i za wszelkie ofiary składane na Kościół – tak na tacę, jak i w przedsionku kościoła.