1. Dziś po Mszy św. o 11.30 nastąpi zmiana tajemnic różańcowych. Intencja: za chorych, cierpiących, samotnych.
2. Dziś po każdej Mszy św. odbywa się zbiórka ofiar do puszek na rzecz zakonów klauzurowych, za które mówimy wdzięczne Bóg zapłać.
3. W środę o godz. 17.45 odprawiamy nowennę do MB Nieustającej Pomocy, a w piątek o 17.30 Godzinę Miłosierdzia
4. W środę o 19.00 w salce na plebanii spotkanie Kręgu biblijnego.
5. W sobotę, 11 lutego przypada 31 Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w tym dniu o chorych a Msza św. za chorych z obrzędem namaszczenia, tak jak w roku ubiegłym będzie w czerwcu.
6. W przyszłą, II niedzielę miesiąca, ofiary składane na tacę są w całości przeznaczone na remont ścian naszego kościoła jako taca remontowo- budowlana.

7. Przypominamy, że nasza parafia wraz z parafią w Mieszkowicach organizuje pielgrzymkę do Włoch. W programie: nawiedzenie grobów św. Piotra i Pawła w Watykanie, oraz św. Ojca Pio w San Giovanni Rotondo, św. Franciszka w Asyżu, św. Antoniego w Padwie. Odwiedzimy również Manopello, Monte Cassino, Trydent, Weronę, San Marino. Termin wyjazdu to 29 kwietnia do 09 maja br. A całkowity koszt to 4 000 zł. Informacje, zapisy i zaliczka u Pani katechetki w przedsionku kościoła lub więcej informacji u Ks. Daniela.
8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy zdrowia i wiele łask od Pana Boga.
9. Składamy wdzięczne Bóg zapłać za ofiary na remont kościoła, i za wszelkie ofiary składane na Kościół– tak na tacę, jak i w przedsionku kościoła.