1. W czwartek, 2 lutego, przypada święto Ofiarowania Pana Jezusa – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w tym dniu będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00 i 18.00, w czasie których zostaną poświęcone świece. Przyniesione świece mają nam przypominać, że Chrystus oświetla drogi naszego życia. W tej wędrówce prowadzi nas Matka Najświętsza, abyśmy przy końcu naszych dni spotkali się w szczęśliwej wieczności. W czwartek będziemy też obchodzić Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Na prośbę Episkopatu Polski w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na potrzeby zakonów klauzurowych.
2. W środę o 17.45 odprawiamy nowennę do M.B. Nieustającej Pomocy, o 19.00 spotkanie Kręgu biblijnego a w piątek o 17.30 Godzinę Miłosierdzia.
3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca:

– w czwartek od 17.00 wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Krwi
Chrystusa
– w I piątek odwiedzimy chorych w domu z posługą sakramentalną
– w sobotę o 9.00 Msza św. ku czci Matki Bożej Fatimskiej
Spowiedź św. przed Mszą św.
4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11.30 odbędzie się zmiana tajemnic różańcowych.
5. Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinie Dąbiu informuje, że począwszy od lutego br. modlitwa różańcowa w ramach „Męskiego Różańca” na Prawobrzeżu będzie odbywać się w pierwsze soboty miesiąca. Zapraszamy zatem w sobotę, 4 lutego br. Rozpoczęcie o godz. 7.00 Mszą Świętą w kościele pw. Nawiedzenia NMP przy ul. Goleniowskiej w Szczecinie Dąbiu.
6. Przypominamy, że nasza parafia wraz z parafią w Mieszkowicach organizuje pielgrzymkę do Włoch. W programie: nawiedzenie grobów św. Piotra i Pawła w Watykanie, oraz św. Ojca Pio w San Giovanni Rotondo, św. Franciszka w Asyżu, św. Antoniego w Padwie. Odwiedzimy również Manopello, Monte Cassino, Trydent, Weronę, San Marino. Termin wyjazdu to 29 kwietnia do 09 maja br. A całkowity koszt to 4 000 zł. Informacje, zapisy i zaliczka u Pani katechetki w przedsionku kościoła lub więcej informacji u Ks. Daniela.
7. W minionym tygodniu zakończyliśmy kolędę w Parafii. Bardzo serdecznie dziękujemy za przyjęcie nas, za możliwość spotkania się z Wami, za wspólną modlitwę i za złożone ofiary. Bóg zapłać.
8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia: życzymy zdrowia i wiele łask od Pana Boga.
9. Składamy wdzięczne Bóg zapłać za ofiary na remont kościoła i za wszelkie ofiary składane na Kościół – tak na tacę, jak i w przedsionku kościoła.