1. Dziś po Mszy św. o 11.30 nastąpi zmiana tajemnic różańcowych. Intencja: za dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Dziś w czasie każdej Mszy św. poświęcamy opłatki, które od dzisiaj będą roznoszone po domach przez Panią Katechetkę i Panią z Caritasu a ofiary przy tej okazji złożone będą przeznaczone na dalsze remonty w kościele.
3. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 rozpocznie się w naszej parafii adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z postem w dowolnej formie w intencji powołań dla naszej Archidiecezji. Ks. Arcybiskup prosi nas o włączenie się do tej modlitwy wstawienniczej w intencji powołań. Adoracja w środę do 21.00, a w czwartek po Mszy św. o 7.00 przez cały dzień do18.00. Są wyznaczone godzinne dyżury. Prosimy o wybranie sobie dogodnej godziny i zapisanie się na listę, która jest w przedsionku kościoła u Pań.
4. W środę o 17.45 odprawiamy nowennę do MBN Pomocy, a w piątek o 17.30 Godzina Miłosierdzia
5. W piątek, przypada 104 rocznica odzyskania Niepodległości przez Polskę. Msze św. w tym dniu będą odprawiane o 7.00, 9.00 – za Ojczyznę i o 18.00. Po Mszy św. o 9.00 chór parafialny „Cantate Deo” zaśpiewa pieśni patriotyczne. Zapraszamy do wspólnego śpiewania.
6. W przyszłą, II niedzielę miesiąca, ofiary składane na tacę są w całości przeznaczone na remont ścian naszego kościoła jako taca remontowo- budowlana.
7. Przypominamy, że w listopadzie modlimy się za zmarłych zgłoszonych w wypominkach: dziś o godz. 11.00, a w ciągu tygodnia po każdej Mszy św. W tym tygodniu Msza św. za zmarłych zgłoszonych w wypominkach zostanie odprawiona w poniedziałek o 7.00.
8. Zapraszamy parafian na modlitwę różańcową za zmarłych na cmentarz w Dąbiu dziś o godz. 15.00 przy bramie głównej. Również taka modlitwa różańcowa za zmarłych będzie w następne dwie niedziele tj. 13 i 20 listopada.
9. W przedsionku kościoła nabywamy prasę, kalendarze na przyszły rok.
10. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy zdrowia i wiele łask od Pana Boga.
11. Składamy wdzięczne Bóg zapłać za ofiary na remont kościoła, na Seminarium Duchowne i za wszelkie ofiary składane na Kościół – tak na tacę, jak i w przedsionku kościoła.
12. Jako proboszcz Parafii udzielam dyspensy od pokarmów mięsnych dla wszystkich osób przebywających na terenie parafii w najbliższy piątek, 11 listopada. Warunkiem uzyskania dyspensy jest odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia w intencji poległych w obronie Ojczyzny.

13. W sobotę, 12 listopada, zapraszamy wszystkich mężczyzn do wspólnej modlitwy różańcowej w ramach „Męskiego Różańca”, który rozpocznie się o godz. 7.00 Mszą Świętą w kościele pw. Nawiedzenia NMP przy ul. Goleniowskiej w Szczecinie Dąbiu. Uczestnicy „Męskiego Różańca” przejdą do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym, gdzie zakończy się wspólna modlitwa. Zapraszamy wszystkich mężczyzn, którzy praktykują modlitwę
różańcową i tych, którzy chcieliby pogłębić ten rodzaj modlitwy, połączony z pielgrzymowaniem.”