1. Nabożeństwo różańcowe odprawiamy: dziś o godz. 18.30, a w tygodniu: o 17.30 dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
2. Dziś po Mszy św. o 11.30 zmiana tajemnic różańcowych. Intencja: W intencji misji misjonarzy i tych którzy pomagają misjom.
3. Nowennę do MB Nieustającej Pomocy odprawiamy w środę po nabożeństwie różańcowym, a Godzinę Miłosierdzia w piątek o godz. 17.00.
4. W środę o 18.45 w salce na plebanii kolejne spotkanie Kręgu biblijnego.
5. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca:
– W czwartek od 16.30 wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Krwi Chrystusa.
– w piątek odwiedzimy chorych w domu z posługą sakramentalną.
6. Spotkanie przed bierzmowaniem dla klas VIII odbędzie się: dla grupy pierwszej w czwartek, a dla grupy drugiej w piątek. Spotkania rozpoczną się o godz. 18.00 Mszą św. a po Mszy św. spotkanie w salce na plebanii.
7. W przyszłą, II niedzielę miesiąca, ofiary składane na tacę są w całości przeznaczone na remont ścian naszego kościoła jako taca remontowo- budowlana.
8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy zdrowia i wiele łask od Pana Boga.
9. Składamy wdzięczne Bóg zapłać za składane ofiary na remont kościoła i za wszelkie ofiary składane na kościół – tak na tacę jak i w przedsionku kościoła.
10. Przy wyjściu z kościoła można wziąć kopertę z nadrukiem: „Ofiara na Seminarium Duchowne”. W następne niedziele składamy wraz z ofiarą i podaniem adresu do skarbony w przedsionku kościoła. Przypominamy, że Seminarium utrzymuje się z ofiar wiernych i dlatego prosimy o ofiarność na ten cel.