1. Dziś po Mszy św. o 11.30 nastąpi zmiana tajemnic różańca św. Intencja: O pokój na świecie i na Ukrainie.
 2. Nowennę do MB Nieustającej Pomocy odprawiamy w środę o godz. 17.45, natomiast Godzinę Miłosierdzia w piątek o godz. 17.30.
 3. Zapraszamy na Kręgi Biblijne w środę na godz. 19.00 do salki na plebanii.
 4. Siostry Uczennice Krzyża zapraszają na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartki w godzinach 18.30 – 20.00 w kaplicy w Domu Sióstr.
 5. Zapraszamy dzieci na spotkanie kółka misyjnego w piątek o godz. 16.00, a na scholę dziecięcą w niedzielę o godz. 12.00.
 6. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy do zgłoszenia się w zakrystii.
 7. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o 13.00 odbędzie się poświęcenie tornistrów, przyborów szkolnych i błogosławieństwo dzieci najmłodszych.
 8. Informujemy, że w przyszłym tygodniu odbędą się spotkania z rodzicami dzieci klas I, II i III.
 9. W przyszłą, II niedzielę miesiąca, ofiary składane na tacę są w całości przeznaczone na remont ścian naszego kościoła jako taca remontowo- budowlana.
 10. Przy wyjściu z kościoła Caritas parafialna zbiera ofiary na rehabilitację Kornela, który uległ poważnemu wypadkowi. W przyszłą niedzielę 11 września zapraszamy na festyn charytatywny od godz. 12.00 na terenie Szkoły Podstawowej 23.
 11. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy zdrowia i wiele łask od Pana Boga.
 12. Trwa remont ścian naszego kościoła. Składamy wdzięcznie Bóg zapłać za ofiary składane na ten cel i za wszelkie ofiary składane na Kościół – tak na tacę, jak i w przedsionku kościoła.

 

Komunikat Kurii Metropolitalnej

Zapraszamy do udziału w IV Archidiecezjalnej Pielgrzymce Dzieci do Sanktuarium Dzieci Fatimskich, na osiedlu Kasztanowym w Szczecinie, która odbędzie się w sobotę, 10 września. Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie przewodniczył Ksiądz Biskup Henryk Wejman. Zapraszamy do udziału dzieci wraz z rodzicami oraz wszystkich czcicieli Dzieci Fatimskich.