1. Dekretem Ks. Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi z dniem 27 sierpnia został mianowany wikariuszem naszej parafii Ks. Daniel Grocholewski. Bardzo serdecznie witamy Ks. Daniela i życzymy wielu łask Bożych w pracy duszpasterskiej w naszej Parafii.
2. W czwartek, 1 września, rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i katechetów najpierw na Mszę św. o godz. 8.00 do kościoła, a później do szkoły na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Przypominamy, że Msza św. dla dzieci jest odprawiana w niedzielę o godz. 13.00.
3. W środę o 17.45 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy a w piątek o 17.30 Godzina Miłosierdzia.
4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca:
– w czwartek od 17.00 wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu prowadzona przez
Wspólnotę Krwi Chrystusa
– w piątek Ks. Paweł i Ks. Daniel odwiedzą chorych w domu z posługą sakramentalną.
– w sobotę o 9.00 Msza św. ku czci M.B. Fatimskiej.
Spowiedź św. codziennie od 17.30. Do spowiedzi zapraszamy dzieci i młodzież z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego.
5. W przyszła niedzielę po Mszy św. o 11.30 nastąpi zmiana tajemnic różańcowych.
6. Poświęcenie tornistrów, przyborów szkolnych i błogosławieństwo dzieci najmłodszych odbędzie się za dwa tygodnie, w niedzielę, 11 września w czasie Mszy św. o godz. 13.00.
7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy zdrowia i wiele łask od Pana Boga.
8. Trwa remont ścian naszego kościoła. Składamy wdzięcznie Bóg zapłać za składane ofiary na ten cel i za wszelkie ofiary składane na Kościół – tak na tacę, jak i w przedsionku kościoła.
9. Informujemy, że nasza Parafia organizuje jednio dniową pielgrzymkę do sanktuariów maryjnych: Skrzatusza i Reska w sobotę, 15 października. Koszt pielgrzymki 70 zł. + 30 za obiad. Zapisy i wpłaty w przedsionku kościoła u Pani katechetki.