1. Dziś po Mszy św. o 11.30 nastąpi zmiana tajemnic różańcowych. Intencja: za dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Dziś w czasie każdej Mszy św. poświęcamy opłatki, które od dzisiaj będą roznoszone po domach przez Panią Katechetkę i Panią z Caritasu a ofiary przy tej okazji złożone będą przeznaczone na dalsze remonty w kościele.
3. Dziś po Mszy św. o godz. 19.00 rozpocznie się w naszej parafii adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z postem w dowolnej formie w intencji powołań dla naszej Archidiecezji. Ks. Arcybiskup prosi nas o włączenie się do tej modlitwy wstawienniczej w intencji powołań. Dziś adoracja do 24.00, w godzinach nocnych adorują Siostry w swojej kaplicy, a jutro po Mszy św. o 7.00 przez cały dzień do18.00. Są wyznaczone godzinne dyżury. Prosimy o wybranie sobie dogodnej godziny i zapisanie się na listę, która jest w przedsionku kościoła u Pań.
4. W środę o 17.45 odprawiamy nowennę do MBN Pomocy, o 19.00 kolejne spotkanie Kręgu biblijnego w salce na plebanii a w piątek o 17.30 Godzina Miłosierdzia
5. W czwartek, przypada 103 rocznica odzyskania Niepodległości przez Polskę. Msze św. w tym dniu będą odprawiane o 7.00, 9.00 – za Ojczyznę i o 18.00.
6. W tym tygodniu odbędą się spotkania przed bierzmowaniem dla klas VIII według wcześniej ustalonego harmonogramu.
7. Przypominamy, że w listopadzie modlimy się za zmarłych zgłoszonych w wypominkach: dziś o godz. 11.00, a w ciągu tygodnia po każdej Mszy św. W tym tygodniu Msza św. za zmarłych zgłoszonych w wypominkach zostanie odprawiona w poniedziałek o 7.00.
8. Za tydzień, w poniedziałek 15 listopada o 19.00, odbędą się w naszym kościele zaduszki literackie w wykonaniu Kapłanów i młodzieży.
9. W przedsionku kościoła nabywamy prasę, kalendarze na przyszły rok i karty świąteczne.
10. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy zdrowia i wiele łask od Pana Boga.
11. Składamy wdzięczne Bóg zapłać za ofiary na remont kościoła, na Seminarium Duchownei za wszelkie ofiary składane na Kościół – tak na tacę, jak i w przedsionku kościoła